Nebuď sviňa! Aj v Banskobystrickom kraji žijú mentálne jednoduchí ľudia

Niektorí vodiči si na trase Rimavská Sobota – Lučenec z odpočívadla a blízkych lesov urobili skládku odpadov. Okrem bežného komunálneho odpadu (papiere, plasty, sklo… ) sme v nedeľu 14. apríla našli aj ojazdené pneumatiky, koberce a pod.

Pevne veríme, že sa im spí dobre a sú so sebou spokojní. Veď hodiť fľašu 20 metrov do lesa je určite väčšia „frajerina“, než ju hodiť do jedného z košov, alebo si ju zobrať so sebou a vyhodiť ju doma. Nie všetci ľudia sú však ako oni. Nejeden z okoloidúcich na nás zatrúbil a ukázal „palec hore“. Trúbili a kývali nám aj naši vojaci.

„Ďakujeme za povzbudenie a pevne veríme, že to neostane len pri tom „palci hore“ a pridáte sa k nám a spoločne vyčistíme Slovensko od smetí a zároveň zákonnou cestou aj od tých, ktorí nám ho znečisťujú,“ konštatuje Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds