Nemecká vláda sa chystá odzbrojiť občanov. Každý kto nepodporuje liberálne zvrátenosti príde o zbraň

Nemecko sa oficiálne začína vydávať na cestu liberálnej diktatúry. Nemecká ministerka spravodlivosti Christine Lambrechtová z SPD nedávno oznámila, že vláda plánuje sprísniť právne predpisy v oblasti držania a vlastnenia zbraní, a to takým spôsobom, že všetkým nemeckým občanom, ktorí budú členmi nejakej „extrémistickej“ skupiny alebo strany bude môcť kedykoľvek odobrať strelné zbrane!

Po prejdení daného návrhu nemeckým parlamentom tak bude vláda môcť nielen odoberať občanom zbrojné preukazy a tým pádom aj strelné zbrane, ale aj žiadateľom o nové preukazy odoprieť ich získanie. A to všetko len kvôli tomu, že budú dané osoby zaradené do zoznamu „extrémistov“ alebo členmi organizácií a politických strán, ktoré vláda označí za „extrémistické“!

Každý už dnes isto tuší čo sa chystá a voči ktorej politickej strane je zákon mierený. Áno, je to Alternatíva pre Nemecko. A organizácie ako napríklad Pegida a ďalšie. Nikoho však už nezaujíma, že pojem extrémizmus je umelo vymyslený a nie je doposiaľ zadefinovaný ani v Trestnom zákone. Ide o čistý výmysel liberálnych kruhov, ktorý používajú na diskreditáciu svojich odporcov. Niečo na spôsob konšpirátor. Oficiálnym dôvodom pre tento krok majú byť údajne vyhrážky zo strany „extrémistov“ komunálnym politikom a aktivistom, ktorí podporujú masovú migráciu do Nemecka. Aj keď daný krok vlády možno znie navonok ušľachtilo, opak býva v takýchto prípadoch pravdou a pravým cieľom bývava vždy niečo iné. A v tomto prípade ide o to, v čo najväčšej možnej miere odzbrojiť domáce obyvateľstvo, aby sa nemohlo účinne brániť, a to nielen voči zločinnosti migrantov, ale najmä voči ďalším krokom nemeckej vlády.

—————————

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme: Odmietame politiku kriminalizujúcu legálnych vlastníkov strelných zbraní a nezmyselné sprísňovanie podmienok pre ich legálnu držbu pod rúškom boja proti terorizmu a údajnému extrémizmu.  

—————————

Okrem tohto absurdného návrhu chce ministerka spravodlivosti z SPD tiež pritvrdiť v boji proti nenávisti na internete a sociálnych sieťach. Oba návrhy ale s najväčšou pravdepodobnosťou prejdú parlamentom, pretože ich podporujú ako socialisti z SPD, tak Zelení a pravdepodobne aj Merkelovej CDU. Ide tak o postupné zavádzanie tvrdých totalitných praktík, ktorými chce súčasná liberálna nemecká vláda dosiahnuť odzbrojenie domáceho obyvateľstva, ktoré by v prípade tvrdého nesúhlasu s jej budúcimi krokmi nebolo schopné odporu.

A keďže za extrémistu a nenávistný prejav možno v súčasnosti označiť kohokoľvek a čokoľvek, bude mať vláda účinný nástroj na odzbrojenie a spoločenskú likvidáciu akýchkoľvek nepohodlných osôb. Liberálna diktatúra tak začína naberať reálne kontúry. Ak prejde vyššie spomínaný zákon nemeckým parlamentom, potom bude len otázkou času, kedy to, čo sa deje v Nemecku, príde aj do iných európskych štátov.

O plošné obmedzenie legálnej držby zbraní sa dlhodobo snažia aj byrokrati z eurokomisie, a to napriek faktu, že zbraňová politika nie je v ich kompetencii, ale je vo výlučnej kompetencii národných štátov a eurokomisia nemá kompetencie do tejto oblasti akokoľvek zasahovať.

Autor: Martin Bago

Keďže za extrémistu a nenávistný prejav možno v súčasnosti označiť kohokoľvek a čokoľvek, bude mať vláda účinný nástroj na odzbrojenie a spoločenskú likvidáciu akýchkoľvek nepohodlných osôb. Zdroj fotky: shutterstock.com

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds