Zaplavia Európu migranti alebo džihádisti? Švec: Toto je výsledok politiky liberálov

Turecká armáda v stredu spustila leteckú a pozemnú intervenciu do Sýrie, aby podľa Ankary vykorenila ,,kurdský terorizmus“ na juh od tureckých hraníc a vytvorila tam 32 kilometrov hlboké a 483 kilometrov široké nárazníkové pásmo. Hlavní protagonisti operácie Prameň mieru, ako ju v Ankare eufemisticky nazvali, na životné záujmy Európy neberú ohľady. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan Európe vo štvrtok pohrozil, že na Európsku úniu vypustí milióny sýrskych utečencov. Šéf Bieleho domu Donald Trump, ktorý dal operácii zelenú, zase utrúsil, že ak sa tisíce Kurdami väznených džihádistov dostanú na slobodu, tak skončia v Európe. Informujú médiá.

K aktuálnemu dianiu zaujal stanovisko Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody:

Aj toto je výsledok politiky Merkelovej, byrokratov v Bruseli a ich bratislavských prisluhovačov, ktorí od roku 2015 namiesto toho, aby ochraňovali európsky civilizačný priestor, nás presviedčajú o tom, že sme povinní pomáhať. NIE. Sme povinní ochraňovať národné záujmy štátov európskeho spoločenstva, a keďže sme Slováci, v prvom rade slovenské národné a štátne záujmy. Všetko ostatné je druhoradé až nepodstatné. Robia tak Američania, Turci, budú tak robiť aj Slováci.

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme:

Utečeneckú krízu prirovnávame k návšteve. Každý z nás si dvakrát rozmyslí, koho pozve k sebe domov na návštevu. A ak už niekoho pozve, tak právom očakáva, že sa bude správať slušne a skôr či neskôr návšteva odíde. A presne to isté musí platiť aj pre utečencov. Pomáhajme, ale v prvom rade v štáte, kde je humanitárna kríza. Ak už niekoho prichýlime na území Slovenskej republiky, tak jedine po veľmi dôkladnom zvážení, aj bezpečnostného rizika. A ak niekomu podáme pomocnú ruku a začne sa správať neslušne, tak ho vyhostíme zo slovenského územia alebo prestaneme pomáhať v štáte, v ktorom sme pomáhali. Náš štát je náš domov, a ak si do nášho príbytku nepustíme nevďačníkov a nebezpečné elementy, nevidíme dôvod, prečo by sme si ich mali púšťať do nášho štátu, poprípade tolerovať ich neprispôsobivú existenciu na našom území.

Ale v prvom rade pomáhajme našim ľuďom, na Slovensku, a ak nám zostane čas a peniaze, môžeme zvážiť pomoc aj iným! Tak, ako my pomáhame už 9. rok slovenským rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa

————————–

Prečítajte si tiež: Liberálne obohatenie Európy. Migrant v Nemecku vrážal kamiónom do áut. Zranil niekoľko ľudí

————————–

Toto je výsledok politiky Merkelovej, byrokratov v Bruseli a ich bratislavských prisluhovačov, ktorí od roku 2015 namiesto toho, aby ochraňovali európsky civilizačný priestor, nás presviedčajú o tom, že sme povinní pomáhať. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds