Neprispôsobiví nelegálne vybývali tri rekreačné chaty a zanechali za sebou 241 ton odpadu

Odvozom odpadu z lokality Majetkár v intraviláne košickej mestskej časti Ťahanovce, kde v minulosti nelegálne žilo 50 až 60 rómskych obyvateľov, po rokoch zmizla hanba Košíc. Zničené tri bývalé rekreačné chaty sú umiestnené na diaľničnom privádzači smerom od Prešova, a tak okolo nich museli prejsť návštevníci mesta.

Magistrát začal lokalitu čistiť na základe rozhodnutia odboru starostlivosti o životné prostredie Okresného úradu Košice. Spoločnosť KOSIT, ktorá sa zaoberá v meste odpadovým hospodárstvom, napokon vyviezla 241 ton odpadu. Radnica na vypratanie vyčlenila predbežne sumu 37-tisíc eur. Informujú médiá.

Takto to dopadne, keď sa hráme na falošne tolerantných a humánnych. Odmietame pozitívnu diskrimináciu, ktorá vedia k zvýhodňovaniu neprispôsobivých občanov na úkor bezproblémového väčšinového obyvateľstva a problém nerieši, iba ho prehlbuje a vedie aj k tomu, že neporiadok po neprispôsobivých musia nakoniec aj tak zaplatiť všetci slovenskí daňoví poplatníci. V tomto prípade 37-tisíc eur.

Každý má práva, ale aj povinnosti a medzi základnú povinnosť každého občana Slovenskej republiky patrí aj povinnosť, žiť a správať sa ako človek.

A ak má niekto problém toto základné pravidlo akceptovať, môže sa odsťahovať do „tolerantnejšieho“ štátu, kde mu okrem pečených holubov budú z neba padať aj nové byty. Len tak, lebo pozitívna diskriminácia.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds