Noviny Právo Národa: 50 miliárd eur pre kyjevský režim. ŠVEC: Fico je slaboch a podvodník

Dámy a páni. Fico si opäť statočne nakakal do úst!

Médiá informujú: Európski lídri sa dohodli na pomoci pre Ukrajinu vo výške 50 miliárd eur. Oznámil to šéf Európskej rady Michel. „Máme dohodu,“ napísal Michel. „Všetkých 27 lídrov sa zhodlo na 50-miliardovom balíku dodatočnej podpory. Zaručuje to pevné, dlhodobé, predvídateľné financovanie pre Ukrajinu,“ uviedol.

Program dlhodobej finančnej pomoci Kyjevu je súčasťou úpravy viacročného rozpočtu Únie na roky 2021 až 2027 a pozostáva z pôžičiek v objeme 33 miliárd eur a 17 miliárd v grantoch. Peniaze budú použité aj na platy ukrajinským vojakom.

Konštatujem: Tak ako to je pán Fico s vašimi predvolebnými a povolebnými sľubmi? Najmä s tým sľubom, že v Bruseli nepodporíte žiaden dokument, ktorý by znamenal aj vojenskú podporu kyjevskému režimu?

Dámy a páni. Na čele slovenskej vlády, žiaľ, stojí slaboch, politický pokrytec a podvodník.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Ako Korčok s Ficom a Pellegrinim spoločne pikle kuli

————————-

Fico veľmi rád pózuje s predstaviteľmi súčasného kyjevského režimu. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds