Noviny Právo Národa: Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu. Najnovšie číslo…

Dámy a páni! To, na čo sme dlhodobo upozorňovali sa stalo skutočnosťou!

Spravodajská stránka Hlavné správy bola zablokovaná, pretože… Nešírila liberálnu manipulatívnu propagandu. A vládny zločinec Mikulec sa verejne vyhráža, že zablokovanie spomínanej spravodajskej stránky je iba začiatok. Kto bude ďalší na rade?

A aj preto… Staňte sa čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny. Noviny si môžete objednať TU a za príspevok vo výške iba 15 eur na rok 2022 sa vás cenzúra vládnych zločincov a vojnových štváčov nedotkne.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu a staviate sa na odpor organizovanej skupine vládnych zločincov.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čas nám dáva opäť za pravdu! Slovenská republika musí byť štátom neutrálnym

————————

Najnovšie číslo našich novín je už na ceste k vám, milí čitatelia. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds