POZVÁNKA na diskusiu: Aj o tom, ako Slováci prežijú drastické zvyšovanie cien takmer všetkého

Dámy a páni! Organizovaná skupina vládnych zločincov odsúhlasila prítomnosť niekoľko tisíc cudzích vojakov na území Slovenskej republiky (čítaj s porozumením odsúhlasila okupáciu našej vlasti vojskami NATO).

Zámienka? Konflikt na Ukrajine… Aj o tejto téme budú diskutovať ľudia Slovenského Hnutia Obrody (Róbert Švec a Pavol Poprocký) v nedeľu 13. marca od 16:30 hod. v rádiu Slobodný vysielač.

Diskusiu si budete môcť vypočuť TU.

A aj o regulácii a cenzúre internetu (čítaj s porozumením o vypínaní stránok, ktoré nešíria manipulatívnu liberálnu propagandu) a o tom, ako naše národné spoločenstvo prežije drastické zvyšovanie cien takmer všetkého.

Pravdaže sa môžete tešiť aj na naše originálne riešenia.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čas nám dáva opäť za pravdu! Slovenská republika musí byť štátom neutrálnym

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds