Noviny Právo Národa: Ľudia SHO pokračujú v diskusiách s vami aj na vlnách rozhlasových…

Dámy a páni! Pokračujeme v diskusiách s vami aj na vlnách rozhlasových.

DNES budú v štúdiu rádia Slobodný Vysielač diskutovať aj Svetana Angelová a Anton Ančic.

Svetana Angelová, náš človek na otázky slovenskej sebestačnosti bude hovoriť aj o mikro a makrosebestačnosti a Anton Ančic, náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske zhodnotí, okrem iného, aj doterajšiu antisociálnu politiku vládnych zločincov okolo Hegera a Matoviča… 

A dozviete sa aj to, ako by situáciu v našom štáte riešilo SHO z pozície vládneho hnutia…

Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo od 16:00 hod. TU.

————————-

Prečítajte si tiež: SHOCAST: Boková a Ančic reagujú na zvrátené chúťky liberálnych hláv, ktoré by chceli zaviesť…

————————-

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds