SHO: Róbert Švec reaguje na pokračujúcu kolaboráciu parlamentnej opozície s vládnymi zločincami

Veľa ľudí žasne z toho, že akože parlamentná opozícia podporuje návrhy zákonov a novelizácie zákonov z dielne vládnych zločincov, ktoré sú namierené proti záujmom nášho národa a štátu alebo nehlasuje proti.

Dámy a páni! A čo ste čakali!? Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že súčasná parlamentná opozícia kolaboruje s organizovanou skupinou vládnych zločincov okolo Hegera, Matoviča, Kollára a Sulíka.

Dialo sa tak počas fiktívnej pandémie TU, napríklad aj v prípade novelizácie zákona o hospodárskej mobilizácii, odporúčam si pozrieť na stránke NR SR TU kto ako hlasoval, dialo sa tak aj počas hlasovania o okupácii našej vlasti vojskami NATO, kedy veľká časť akože parlamentnej opozície nehlasovala proti, deje sa tak aj v tieto dni a diať sa tak bude dovtedy, pokiaľ väčšina Slovákov konečne nepochopí, že nemá podporovať recyklovaných politických panáčikov, ktorí hlasujú napríklad aj za Matovičove antisociálne nezmysly, ale rozumných a zodpovedných vlastencov.

Ľudí, ktorí sú hodnotovo pevní a dlhodobo to svojimi aktivitami a postojmi dokazujú.

Áno, treba podporovať ľudí Slovenského Hnutia Obrody.

Okrem iného ponúkame aj toto TU.

A prečítajte si tiež, v akej kondícii je súčasná parlamentná akože opozícia TU. Nezaslúži si vašu podporu, podporu rozumných a zodpovedných vlastencov.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: SHOCAST: Boková a Ančic reagujú na zvrátené chúťky liberálnych hláv, ktoré by chceli zaviesť…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds