SHOCAST: Boková a Ančic reagujú na zvrátené chúťky liberálnych hláv, ktoré by chceli zaviesť…

Katarína Boková a Anton Ančic reagujú na zvrátené chúťky chorých hláv zaviesť otrocký projekt s názvom „smart city“, po slovensky „chytré mesto“.

Vypočujte si, kde to až môže zájsť, keď to ľuďom „bude jedno“…

Viac v zdieľanom podcaste (SHOcaste), ktorý vznikol 28. apríla v rádiu Slobodný Vysielač.

————————–

Prečítajte si tiež: VÝROČIE vzniku Slovenského Hnutia Obrody: Na konci tejto dejinnej epochy sa budú z chuti smiať…

————————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Katarína Boková a Anton Ančic v štúdiu rádia Slobodný Vysielač. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds