Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký reaguje na ŠKANDÁL v Slovenskom raji

Bol som znechutený, keď som v polovici augusta spoločne s kolegami navštívil Slovenský raj. Nie zo Slovenského raja samotného, veď ten je nádherný, ale z toho, čo som si všimol hneď, keď som doň vstupoval.

Návštevníkov jednej z najväčších pých Slovenska totiž vítajú dve vlajky. Ak by ste čakali, že jedna z nich bude slovenská, tak vás už fotografia vyvádza z omylu! Visela tam vlajka obce Hrabušice (vľavo) a handra, ktorej sa hovorí vlajka EÚ. Ak by ste niekde hľadali slovenskú symboliku, tak ju nájdete akurát tak iba v priľahlých stánkoch, aj to iba na spomienkových predmetoch.

Správcovia tejto lokality, jednej zo vstupných brán do SLOVENSKÉHO raja, hanbite sa! Ťažíte z našej národnej SLOVENSKEJ nádhery a ste skúpi na to poukázať NAŠOU – SLOVENSKOU –  trikolórou! Alebo je to zámer nejakého vykorenenca a svetoobčana v jednom?! Nečudoval by som sa. Liberáli a ich posluhovači totiž nikdy nehľadeli na štátne a národné záujmy, iba na svoje vrecká a ich zvrátenú ideológiu.

TENTO MOMENT, ktorý som však zachytil na fotografii, je hanbou na sto zím, prejav malosti zodpovedných, ale pevne verím, že vľavo bude, o rok, keď sa tam vrátim, viať vlajka našej nádhernej vlasti a vpravo, namiesto vlajky EÚ, bude viať vlajka obce.

Každopádne, Slovenské Hnutie Obrody bude kontaktovať v danej veci kompetentné osoby a už v najbližších dňoch bude žiadať nápravu. O tom, ako tento škandál dopadne, vás budeme informovať v ďalších našich príspevkoch. Sledujte nás!

Fotoreportáž zo Slovenského raja nájdete TU.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Okres Rimavská Sobota: Pavol Poprocký otvorene o kolegovi Jánovi Michalíkovi, ktorý…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds