Róbert Švec aj k udalostiam v auguste 1968: Viete aký je rozdiel medzi rokmi 1968 a 2022?

Dámy a páni! Viete aký je rozdiel medzi okupáciou vojskami Varšavskej zmluvy a okupáciou našej vlasti vojskami NATO?

Rozdiel je iba v rokoch 1968 TU a 2022 TU. Okupácia, či už z východu, západu, severu alebo juhu navždy zostane okupáciou.

Slovenské Hnutie Obrody pevne stojí a stáť bude na princípoch neutrality štátu slovenského, pretože dejiny nás učia, že sa musíme v prvom rade a za každých okolností vždy spoliehať iba na naše sily slovenské, a dejiny nás učia aj to, že sa to dá TU. A spoliehať sa na záruky aktuálnej veľmoci alebo veľmocí je vydláždená cesta rovno do pekla.

Našou úlohou má byť zachraňovať celý svet a pridružené galaxie? Nie, Slovenky a Slováci. Našou úlohou má byť v prvom rade chrániť naše národné spoločenstvo. Pretože aj relatívne malý štát, akým je aj Slovenská republika môže robiť a aj bude robiť v maximálnej možnej miere zvrchovanú a sebestačnú politiku v každej oblasti.

To bude filozofia tretej Slovenskej republiky – silného a sebavedomého Slovenska, ktoré bude formovať Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na kontajnerovú iniciatívu vládnych zločincov

————————–

Ľudia SHO v tom majú jasno: NATO je teroristická organizácia. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds