Noviny Právo Národa: Vládni zločinci darujú Ukrajine 30 bojových vozidiel. Švec: A aj preto sa stretneme…

Vládni zločinci a vojnoví štváči okolo Jaroslava Naďa čím ďalej tým viac zaťahujú Slovensko do vojny na Ukrajine. Slovensko daruje Ukrajine 30 bojových vozidiel pechoty BVP1, informujú médiá.

Opakujem a zdôrazňujem, že ak na Slovensko začnú padať bomby, bude to výsledok politiky vládnych zločincov, vojnových štváčov na čele s Naďom a agentky Čaputovej. Sú vinní v plnom rozsahu zo závažných zločinov, akými sú podpora vojny a vlastizrada.

Obnovené vojenské súdy budú najlepším liekom na ich diagnózu! A svoje tresty si odpracujú v obnovených pracovných táboroch! Aj túto úlohu splníme k spokojnosti ľudu slovenského.

A aj preto sa stretneme 1. septembra v Bratislave TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec aj k udalostiam v auguste 1968: Viete aký je rozdiel medzi rokmi 1968 a 2022?

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds