Noviny Právo Národa: Pavol Poprocký reaguje na výsledky volieb do VÚC v okrese Rimavská Sobota

Vážení obyvatelia okresu Rimavská Sobota.

Touto cestou sa vám chcem poďakovať za každý jeden hlas, ktorý ste mi odovzdali. Aj napriek tomu, že som sa nedostal do VÚC, teším sa z vašej rastúcej podpory, ktorá sa prejavila v čísle 952 hlasov.

Možno sa to niekomu zdá málo, ale budem úprimný, vzhľadom na takmer nulovú letákovú a nulovú bilbordovú a plagátovú kampaň, som zostal z tohto výsledku príjemne mierne zaskočený. Je to zaväzujúce a cítim, že spoločne sme začali budovať dom slovenskej budúcnosti. Toto číslo považujem za dobrý základ základu tohto domu. Takže, hlavy hore! Budúcnosť je naša. Stačí iba spolupracovať!

Aj napriek tomu, že nie som spokojný so zvolenými menami za okres Rimavská Sobota, chcem zvoleným poslancom pogratulovať k ich víťazstvu, ktoré vzišlo z násilnej kampane, a ubezpečiť ich, že ich prácu budeme monitorovať a každej protislovenskej aktivite, ktorú (vo VÚC a mestskom zastupiteľstve v Rimavskej Sobote) vyvinú sa postavíme čelom.

Bitku možno vyhrali, ale rozhodujúca je vojna! Pretože dobro musí zvíťaziť a s nami aj zvíťazí!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Stanovisko Róberta Šveca ku komunálnym a krajským voľbám 2022

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds