Noviny Právo Národa: Stanovisko Róberta Šveca ku komunálnym a krajským voľbám 2022

Dámy a páni. Ďakujem vám za podporu kandidátov Slovenského Hnutia Obrody v komunálnych a krajských voľbách.

Každý jeden hlas pre naše hnutie si veľmi vážim!

Cieľ nášho hnutia, prezentácia značky SHO v každom kraji slovenskom, aj prostredníctvom predvolebnej kampane bol naplnený a opäť sme naše zásady a myšlienky viac priblížili ľudu slovenskému.

Touto cestou ďakujem aj kandidátom Slovenského Hnutia Obrody, ale aj občianskym kandidátom, ktorí verejne prezentovali, že ich podporuje naše hnutie. Spoločne sme posunuli celospoločenské vnímanie SHO veľmi dopredu. A to bol jeden z hlavných cieľov jesenných volieb 2022.

Môžem vás uistiť, že naše hnutie pod mojím vedením neuhne z nastúpenej cesty ani o milimeter a aj ďalej bude razantne, ale inteligentne presadzovať záujmy nášho národného spoločenstva.

Zároveň vás ubezpečujem, že sa veľmi zodpovedne pripravujeme aj na blížiace sa prezidentské voľby TU a voľby do NR SR. Pretože rozumní a zodpovední vlastenci potrebujú subjekt, o ktorý sa budú môcť vždy oprieť, subjekt, ktorý nebude NIKDY robiť s nikým kompromisy v hodnotovom ukotvení. 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k ďalšiemu pokusu o zmarenie referenda o predčasných voľbách zo strany úplatných sudcov

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds