FOTO. Martin: Tretí ročník sprievodu Sviečky slobody vyslal jasný signál vládnym zločincom

Dámy a páni. V nedeľu 23. októbra sa uskutočnil tretí ročník sprievodu pod názvom Sviečky slobody.

Po prejavoch ľudí Slovenského Hnutia Obrody a miestnych občianskych aktivistov, ktoré odzneli pred OC Galéria, sme sa presunuli so sviečkami v rukách cez pešiu zónu na Národný cintorín, kde sme si symbolicky uctili pamiatku našich velikánov.

Kamaráti. Na jeseň 2020, v časoch nezákonných a alogických zákazov vládnych zločincov okolo Matoviča, sa Slovenské Hnutie Obrody zúčastnilo prvýkrát spomínaného sprievodu.

Sviečkový sprievod vyslal jasný signál vládnym zločincom a ich prisluhovačom na komunálnej úrovni, že nás nezastrašia, neobmedzia na našich ústavných právach. A že nimi opovrhujeme!

Sme hrdí na to, že statočný ľud slovenský, pod vedením Slovenského Hnutia Obrody, bol v uliciach našich miest aj v dobe, kedy akože parlamentná opozícia šúchala nohami a poslušne plnila nariadenia vládnych kriminálnikov.

A pamätajte! Zlo v podobe organizovanej skupiny vládnych zločincov okolo Matoviča a Hegera nikdy nespí a preto je dôležité chrániť DOBRO. Aj stretávaním sa v uliciach slovenských miest.

Pokračujeme v buntáciach pouličných. Najbližšie sa na stretnutie s vami tešíme vo štvrtok 17. novembra v Bánovciach nad Bebravou.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Stanovisko Róberta Šveca ku komunálnym a krajským voľbám 2022

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds