Noviny Právo Národa. Róbert Švec k otázke nielen digitálneho eura: Ponúkame účinné riešenie

Dámy a páni. Posledné dni sa rozprúdila diskusia na tému digitálne euro.

K tejto téme už odzneli rôzne názory a postoje, väčšinou odmietavé, ale ponúkané riešenia, ktoré by ochránili náš slovenský životný priestor a našich ľudí od (nielen) digitálneho otroctva, tak tie chybujú.

Ako sa k tejto otázke stavia Slovenské Hnutie Obrody? Naša ponuka pre Slovákov je nasledovná…

Nastaviť postupné kroky a procesy tak, aby Slovensko mohlo obnoviť a opätovne zaviesť svoju národnú menu – slovenskú korunu. Budeme aj naďalej vysvetľovať Slovákom, prečo je potrebné obnoviť našu korunu a následne občania v referende sami rozhodnú, či si prajú, aby boli súčasťou (nielen) digitálneho otroctva alebo si prajú slobodný a úspešný rozvoj v našom štáte slovenskom.

Zdôrazňujem, že presadzujeme obnovenie slovenskej koruny nie iba z dôvodu pripravovaného digitálneho eura, ale z dôvodu, že štát, ktorý nemá svoju národnú menu je iba nesvojprávnou kolóniou, presne tak, akou je dnes, žiaľ, aj Slovenská republika.

Preč z eurozóny! Naša mena – slovenská koruna.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: KAUZA kontaminovaného obilia z Ukrajiny: Švec vyzýva kyjevský režim, aby voči Slovensku zaviedol…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds