SHOCAST: Sme pripravení komunikovať a spolupracovať. Vždy sme boli a budeme. ALE…

Dámy a páni. Slovenskému Hnutiu Obrody záleží na tom, aby náš štát viedli zodpovední a rozumní slovenskí vlastenci.

Preto SHO nielen vzniklo aj ako politické hnutie, ale reálne sa dlhodobo pokúša o spoluprácu tých, ktorí si hovoria proslovenskí.

Dôkazom toho je aj účasť zástupcov SHO na stretnutí proslovenských iniciatív, strán a hnutí v Nitrianskom Rudne 25. marca, kde vznikla táto nahrávka, kde Róbert Švec, predseda nášho hnutia  jasne a zreteľne objasňuje podmienky pre možnosť spolupráce…

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Trnava: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds