KAUZA kontaminovaného obilia z Ukrajiny: Švec vyzýva kyjevský režim, aby voči Slovensku zaviedol…

Dámy a páni. Dočasná slovenská vláda zakázala dovoz kontaminovaného obilia z Ukrajiny na Slovensko. Okrem obilia, nebudeme dovážať ani kukuricu, víno, cukor, ovocie či zeleninu.

Dočasná vláda sa tak pridala k vládam v Maďarsku, Poľsku… , ktoré zákaz vydali už pred niekoľkými dňami.

V tejto súvislosti vyzývam kyjevský režim, aby voči Slovensku zaviedol recipročné opatrenia a zakázal dovoz vojenskej techniky zo Slovenska. Bude to krásne gesto dva v jednom. Kyjevský režim si urobí mentálne dobre a zároveň splní požiadavky slovenských vlastencov, ktorí odmietajú posielať zbrane zo Slovenska na Ukrajinu.

A pokiaľ ide o nevolených panáčikov v Bruseli a ich mediálne bu-bu-bu, že zákaz dovozu obilia z Ukrajiny je proti nejakým ich eurozásadám-nariadeniam, tak na tomto príklade je vidieť, akí sú nepotrební, presne tak isto, ako je nepotrebná súčasná EÚ.

Členské štáty dekadentnej EÚ si nakoniec urobia aj tak ako chcú, ak je to v záujme zdravia a životov ich obyvateľov. Takže, rozpad EÚ pokračuje a my rozpadu budeme rozkošne aktívne napomáhať zvnútra.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec k spájaniu „národných, kresťanských a sociálnych síl“ podľa predstáv Danka, Tarabu…

————————

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds