Róbert Švec aj o tom, aký je rozdiel medzi ľuďmi SHO a riadenou opozíciou, ktorá kolaboruje s vládnymi zločincami

POLTÁR úspešne za nami. Ďalšie zastávky pouličné, POPRAD a MARTIN…

Dámy a páni. Od mája 2020 TU sme v uliciach a na námestiach slovenských miest. Razantne a nekompromisne ideme po vládnych zločincoch, ktorí už takmer 3 roky úmyselne likvidujú naše národné spoločenstvo a náš štát slovenský. Pravidelne chodíme medzi vás, do vašich regiónov TU.

Nezvážame vás autobusmi do Bratislavy (ako riadená, najmä parlamentná opozícia, ktorá dlhodobo kolaboruje s vládnymi darebákmi TU) na politické protesty, ale ideme k vám, do vašich okresných miest, pretože nás zaujímajú vaše názory.

A tak tomu bolo aj v nedeľu 18. septembra v Poltári, kde sme dali slovo opäť každému, kto mal záujem prehovoriť a vyjadriť nahlas svoj názor. Priestor dostali občania mesta, predstaviteľka okresnej organizácie Národnej koalície, ako aj kandidát na primátora mesta Peter Sitor.

Áno, dámy a páni! Krok za krokom plníme to, čo sme vám sľúbili. Okrem iného aj to, že v mestách a obciach, kde Slovenské Hnutie Obrody nepostaví svojich kandidátov v jesenných voľbách, podporíme hodnotovo blízkych ľudí, ktorí sa uchádzajú o vašu podporu.

A aj mesto Poltár je toho jasným dôkazom. Na post primátora Poltára podporujeme Petra Sitora a do zastupiteľstva mesta Poltár podporujeme Pavla Skýpalu. Tak je to správne, tak to má byť a aj bude.

Za silné a sebavedomé Slovensko, ktoré budú tvoriť hrdé a prosperujúce regióny slovenské.

Najbližšie sa stretneme v Poprade, Martine… , aby sme aj v týchto mestách poriadne zdvihli mandle rôznym toxickým elementom. Podrobnosti o podujatiach uverejníme už čoskoro.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa. Katarína Boková: Ruky preč od našich detí! Alebo niečo o solidarite

————————–

Písal sa 18. september 2022… Peter Sitor reční na námestí v Poltári. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds