Noviny Právo Národa: V Bratislave sa uskutočnil ďalší Dúhový pochod. Róbert Švec reaguje…

Dámy a páni! V súvislosti s Dúhovým pochodom ministerka Kolíková opäť trepala dve na tri, citujem: „Každý, kto si ctí ľudské práva, veľmi dobre vie, že máme voči nej obrovský dlh. Je to menšina, ktorú väčšina musí v plnosti uznať a dať jej všetky práva, ktoré jej patria.“ A dodala, že „cíti bolesť a utrpenie lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí na Slovensku”. Zdroj TU.

Tak poďme to ministerke poblúdenej vysvetliť!

Po prvé: Na Slovensku nemáme žiadne sexuálne menšiny, na Slovensku máme iba národnostné menšiny a etnické skupiny.

Po druhé: O akých právach to ministerka trepe? Ľudia s inou ako heterosexuálnou orientáciou majú v našom štáte slovenskom zabezpečené všetky práva tak, ako ľudia s heterosexuálnou orientáciou. To, že vo vzťahu muž + muž alebo žena + žena nevznikne nový život, to zariadil Pán Boh, ak chcete príroda. A taký vzťah nikdy nebol, nie je a ani nebude nazývaný rodinou! A bodka!

Po tretie: Iná sexuálna orientácia sprevádza ľudskú spoločnosť od jej vzniku. Ľudia s inou orientáciou tu boli, sú a aj budú. Evidujeme túto skutočnosť, ale ich spôsob života sa nikdy nestane spoločenskou normou. Rozumní a zodpovední ľudia, aj inak orientovaní ako heterosexuálne, to chápu.

Po štvrté: Je smutné až tragické, že otázka sexuálnej orientácie sa zneužíva na takého politické kortešačky a nemorálne predvádzanie sa ľudí, ktorí sa nezmestia do kože a od dobroty nevedia čo so sebou. Radšej kebyže idú polievať papriku, boli by osožnejší pre spoločnosť slovenskú.

Po piate: Zodpovední neheterosexuálni občania SR sú plnohodnotnou súčasťou našej spoločnosti. Nikto ich neprenasleduje, neupaľuje na hranici, nezatvára, lebo v sexuálnom živote to majú radi inak ako väčšina.

Po šieste: Rozlišujeme medzi zločineckou agendou LGBTI (vrátane Dúhového pochodu) a zodpovednými neheterosexuálnymi občanmi slovenskými, ktorí svojou každodennou prácou vytvárajú normálne hodnoty a necítia potrebu sa zviditeľňovať na primitívnych podujatia typu Dúhový pochod.

Takže tak…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Agentka Čaputová navštívila Gemer. Pavol Poprocký hodnotí jej falošné aktivity

————————–

Nálepky z našej kampane si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds