Projekt Štúrovci: Spustili sme novú osvetovú kampaň pod názvom Rodina má len jednu podobu

Dámy a páni. Pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí a v súvislosti s rôznymi pokusmi chorých liberálnych hláv dehonestovať poslanie normálnej rodiny v spoločnosti slovenskej spúšťame dnešným dňom novú nálepkovú kampaň pod názvom RODINA MÁ LEN JEDNU PODOBU.

Pridajte sa aj VY k nám a bojujte spoločne s nami za objektívnu pravdu a normálne hodnoty aj tým, že túto iniciatívu podporíte symbolickým dobrovoľným príspevkom v hodnote aspoň 7 eur. Zaň si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek (nálepka má veľkosť 9 cm) z našej novej kampane a k nálepkám vám pribalíme aj noviny Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 môžete poslať váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky napíšte nasledovné informácie: Dar – Rodina, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko a jeho normálnu budúcnosť spoločne s nami!

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Mesiac detí v projekte Staráme sa. Prečo? Pretože nám záleží na osude slovenských detí

————————-

Nová krásna nálepka z tvorivej dielne nášho hnutia. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds