Noviny Právo Národa: Agentka Čaputová navštívila Gemer. Pavol Poprocký hodnotí jej falošné aktivity

Môj rodný Gemer tento týždeň nesužovali iba extrémne horúčavy, ale do tej sprahoty sa pripojili aj falošné úsmevy Zuzany Čaputovej, ktorá ho taktiež navštívila.

A načo tu bola? No, predsa na to, aby okrem svojho falošného úsmevu porozdávala aj štipku falošnej nádeje pre pár jej prívržencov, ktorí uverili jej falošnej hre a aby si s nimi narobila ešte falošnejšie fotografie, ktoré tomuto protislovenskému živlu majú dodať ľudskú tvár.

Okrem toho, že opäť mohla „citlivo povnímať“ problémy ľudí môjho kraja, ktorým absolútne nerozumie, PO NEUVERITEĽNÝCH PIATICH MESIACOCH!!! prišla upozorniť aj na stav rieky Slaná, z ktorej je už de facto mŕtva rieka. Na alarmujúci stav rieky Slaná SHO mojimi ústami upozorňovalo už na jar TU. Tak „citlivo vníma“ zúfalé 5-mesačné volanie Gemerčanov osoba, ktorá sa nechá titulovať prezidentkou Slovenskej republiky, tak „jej veličenstvo“ reaguje na života ohrozujúci problém, že natliacha tie svoje prázdne frázy, dobre sa naje a odíde… darmo, raz falošná ekoaktivistka zostane len falošnou ekoaktivistkou. A keby len ekoaktivistkou… 

V súvislosti s návštevou citlivo vnímajúceho veličenstva na Gemeri ešte jedna poznámka. Ak si Zuzana Čaputová a jej propagandistický štáb naivne myslí, že bola na Gemeri bežnými ľuďmi vítaná, prečo (ako obvykle) povypínali – obmedzili napr. komentovanie pod príspevkami na jej Fb stránke? No predsa preto, lebo jej moji gemerskí krajania dali pocítiť, čo si o nej myslia, ako vnímajú jej návštevu, a ako ju vidia: AKO AGENTKU cudzích síl na našom drahom Slovensku.

A to je veľmi dobrý signál, ktorý hovorí o tom, že Gemerčania vedia správne odhadnúť a vycítiť faloš a pretvárku, ktorá u nás nie je vítaná. A ani nikdy nebude.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Médiá: Pre Rusko je Slovensko nepriateľskou krajinou. SHO: Švec poslal vojnovým štváčom štipľavý odkaz

————————

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds