Projekt Staráme sa: Našu pomoc sme opäť rozšírili. Tentokrát do Nového Mesta nad Váhom

 Dámy a páni! Našu pomoc sme opäť rozšírili. Tentokrát na Považie do Nového Mesta nad Váhom.

Naši kolegovia Erika a Vlado už podali pani Magde a jej 10-ročnému synovi z Nového mesta nad Váhom pomocnú ruku vo forme nákupu. Výjazdu so rodiny sa zúčastnili aj synovia Eriky, Jurko a Marcel, ktorým náš úspešný sociálny projekt v minulosti tiež pomohol a dnes spoločne s nami robia dobré skutky.

Tento týždeň sme podali pomocnú ruku aj v meste Veľký Krtíš. Pomohli si formou potravín starkej Ester a jej dvom vnukom, ktorých sama vychováva.

A koncom júla sme pomohli aj Miške a jej dvom deťom, Alžbetke a Adamkovi z Trenčianskych Teplíc. Naši kolegovia počas návštevy, v mene celého nášho tímu, zapriali Adamkovi všetko najlepšie k jeho narodeninám.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Ďakujeme, že spoločne s nami pomôžete desiatkam deťom započať nový školský rok

————————-

Nové Mesto nad Váhom:

Trenčianske Teplice:

Veľký Krtíš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds