Občania požadujú! SHO: Ak vláda nesplní požiadavky, žiadame jej okamžitú demisiu!

Dámy a páni! V nedeľu 13. decembra sme počas diskusie s občanmi v Hlohovci  predstavili Žiadosti občanov Slovenskej republiky, ktoré sú zostavené aj z vašich podnetov, ktoré ste nám prezentovali počas stretnutí na námestiach slovenských miest.

A aj o tom je SHO. Aktívne počúvanie ľudí v regiónoch, aby sme naše aktivity a postoje čo najviac priblížili k vašim prianiam. Pretože vy ste tí, na ktorých nám záleží. Spoločne tvoríme našu slovenskú prítomnosť a aj budúcnosť.

Žiadosti občanov Slovenskej republiky:

My, občania Slovenskej republiky sme sa dostali do situácie, kedy sú nám upierané naše občianske a ústavné práva Vládou Slovenskej republiky.

Arogantné správanie, nekompetentné nariadenia, likvidačné obmedzenia, či dosadzovanie do štátnych funkcií ľudí pochybnej minulosti, bez morálnych či odborných predpokladov majú za následok, že Vláda Slovenskej republiky stratila akúkoľvek vážnosť a dôveru nás Slovákov.

Spísali sme preto tieto žiadosti a predkladáme ich prostredníctvom Slovenského Hnutia Obrody, ktorých naplnenie budeme neúnavne a razantne požadovať na námestiach našich miest prostredníctvom pokojných sviečkových manifestácií.

Žiadame okamžité zrušenie núdzového stavu!

Žiadame okamžité ukončenie núteného testovania obyvateľstva pod hrozbou straty práce! Testovanie musí byť dobrovoľné, ničím nepodmienené, zamerané hlavne na rizikové skupiny obyvateľstva.

Žiadame Vládu SR, aby plánované očkovanie proti koronavírusu bolo dobrovoľné a ničím nepodmienené!

Žiadame zrušenie netransparentného nákupu miliónov nepresných a tým pádom zbytočných antigénových testov!

Žiadame okamžité navýšenie podpory domácej ekonomiky! Pomôcť ľuďom, ktorí prišli o prácu kvôli vládnym nariadeniam a obmedzeniam. Pomôcť podnikateľom a živnostníkom, ktorí museli zatvoriť svoje prevádzky alebo ukončiť svoju zárobkovú činnosť kvôli vládnym nariadeniam a obmedzeniam.

Žiadame okamžité ukončenie cenzúry odborníkov, ktorí majú odlišný názor na postup pri boji s koronavírusom! Chceme odborné diskusie vo verejnoprávnych médiách s rovnakým zastúpením všetkých názorových prúdov aby si mohol každý slobodne vytvoriť svoj vlastný názor.

Žiadame Vládu SR, aby prestala s gigantickým zadlžovaním Slovenskej republiky! Vláda naplánovala, že verejný dlh dosiahne v roku 2023 až 70% HDP.

Žiadame okamžité ukončenie nákupu americkej vojenskej techniky v čase aktuálnej ekonomickej krízy!

Žiadame zachovanie sociálnych výhod pre občanov, ako sú obedy zadarmo pre školopovinné deti, cestovanie zadarmo vlakom pre seniorov a študentov!

Žiadame Vládu SR aby okamžite zastavila masívnu deštrukciu právneho štátu, ktorú spustila vážnymi zásahmi do Ústavy SR bez akejkoľvek odbornej diskusie!

Ak vláda nesplní naše požiadavky, žiadame jej okamžitú demisiu!

Slovenské Hnutie Obrody, 13. december 2020, Hlohovec

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Vyberá si koronavírus svoje obete podľa národnosti alebo štátnej príslušnosti?

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds