SHO: Vianočné nákupy sme odovzdali aj do rodín v Strážskom, Liptovskom Mikuláši a Lučenci

Vianočná nálada vládne už aj v rodine Marty z mesta Strážske. Náš kolega Daniel a jeho mamina Zuzka sa rozhodli, že sa zapoja do nášho sociálneho projektu a pomôžu vianočným nákupom. Aj vďaka Zuzke a Danielovi sa náš úspešný projekt môže rozrastať a pomôcť tak väčšiemu počtu ľudí v núdzi.

Svätý Mikuláš a Ježiško chodili už aj okolo Lučenca. Karinke a Jankovi Mikuláš priniesol balíčky a Ježiško im podaroval telefón, ktorý do projektu venovala naša kolegyňa Iveta zo Skalice. A keďže deti celý rok poslúchali, Ježiško im pribalil aj knižky, hračky a oblečenie, ktoré nám do projektu venovali ďalší dobrí ľudia.

A do tretice… Skvelá správa. Náš úspešný sociálny projekt sa rozširuje do ďalšieho okresu, tentokrát do okresu Liptovský Mikuláš! Začali sme pomáhať rodičom, ktorí vychovávajú 3 deti: Maťka, Viktorku a Lukáška.

Naša prvá pomoc tejto rodine, okrem iného, pozostávala aj z mikulášskych balíčkov, ktoré nášmu Mikulášovi pomohol naplniť 6-ročný syn našej kolegyne Katky Bokovej, Maxík, a rodine sme venovali aj teplé deky a vankúše od pani Emílie z Martina.

Priatelia, ďakujeme, že ste s nami a spoločne s nami pomáhate robiť svet okolo nás krajším.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Vyčarujme spoločne deťom v projekte Staráme sa jedinečné Vianoce

————————-

Strážske:

Lučenec:

Liptovský Mikuláš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds