Občiansky ODPOR! Róbert Švec: Rešpektovať nariadenia a zákony covidových zločincov? Nehrozí!

Čaputová podpísala novelu zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, na základe ktorej bude môcť Úrad verejného zdravotníctva SR pri tvorbe protiprávnych opatrení prihliadať na covid pas, to znamená diskriminovať Slovákov a segregovať ich na akože zaočkovaných a nezaočkovaných.

V tejto súvislosti poznámka: Niektorí ľudia sa pohoršujú nad tým, že si dovoľujem verejne hovoriť, že už niekoľko mesiacov nerešpektujem a vedome porušujem nariadenia covidových zločincov okolo Matoviča a Čaputovej. A čo je na tom také pohoršujúce?

Veď oni šliapu každý deň po našich základných právach a slobodách, páchajú organizovanú trestnú činnosť a my máme rešpektovať ich nariadenia a zákony v súvislosti s fiktívnou pandémiou? Nehrozí! A môžu prijať aj 10 novelizácií a 100 zákonov! Žiadne kompromisy s covidovou mafiou!

Už ide o všetko. Občiansky odpor v súlade s článkom 32 Ústavy SR je cesta!

P.S. Je smutné, že žiaden opozičný poslanec v slovenskom parlamente nenabral odvahu k činu a nevyhlásil občiansky odpor. Aj to o niečom svedčí!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Žilina: Slobodná diskusia o veciach verejných opäť na úrovni. SHO: Nasledujú Levice

————————-

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds