Blokáda parlamentu a trestná činnosť covidovej mafie: Ako ďalej, Slováci? Švec: Odpor je cesta!

Dámy a páni! Ani dvojdňová blokáda slovenského parlamentu, ktorá sa uskutočnila v dňoch 23 a 24. júla 2021 a na ktorej sa zúčastnilo niekoľko tisíc Slovákov, nezabránila koaličnej luze v pokračovaní závažnej trestnej činnosti.

Koalícia sa dohodla, čo s ľuďmi, ktorí sa nenechajú opichať experimentálnou gebuzinou. Neopichaní sa môžu testovať zadarmo. Pretože sa budú „musieť“ pri vstupe do niektorých prevádzok a na verejné podujatia preukazovať negatívnym testom.

Týmto konaním covidová mafia okolo Matoviča, Čaputovej a sudcov Ústavného súdu SR, bude aj naďalej páchať závažnú trestnú činnosť, okrem iného sa bude dopúšťať aj diskriminácie, čo je tiež trestný čin.

Reaguje Róbert Švec:

Tak aby bolo jasné: Žiadne testovanie, žiadne opichávanie gebuzinou a žiadne rešpektovanie protiprávnych nariadení a zákazov vládnej luzy okolo Matoviča. A môžu prijať aj 10 novelizácií a aj 100 pošahaných zákonov.

Odpor je cesta a budem v ňom pokračovať aj naďalej, tak, ako som začal 20. októbra 2020 TU v súlade s článkom 32 Ústavy SR.

Ani raz testovaný v minulosti, prítomnosti a ani v budúcnosti, nebudem ani opichaný experimentálnej gebuzinou a nebudem rešpektovať nariadenia covidových zločincov a budem ich aj naďalej vedome porušovať. Toto je cesta. A kráčam po nej pevne a odhodlane!

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec odkazuje liberálom: Čo znamená optimalizácia v podaní nášho hnutia? Aj toto!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds