FOTO. Bratislava: Politický pedofil ušiel pred ľuďmi do Talianska. SHO: Ľud si ho ale nájde!

V pondelok 26. júla dostal Gröhling to, čo si zaslúži. Áno! Záchodové kefy, pretože jediné čo môže robiť na ministerstve školstva je to, že bude pucovať záchody.

Ďakujeme, Bratislava. Dámy a páni, boli ste skvelí!

Ale keďže politický pedofil Gröhling ušiel pred nami do Talianska a nikto z (ne)kompetentných nenabral odvahu k tomu, aby prišiel medzi nás, kefy sme covidovému zločincovi nechali na vrátnici.

Pred ministerstvo školstva sa vrátime, ale tentokrát si so sebou vezmeme iné náradie. Včas budeme informovať.

————————–

Prečítajte si tiež: Občiansky ODPOR! Róbert Švec: Rešpektovať nariadenia a zákony covidových zločincov? Nehrozí!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds