OZNAM vo verejnom záujme: Na diskusiu v Trenčíne pozývame aj primátora Rybníčka

Dámy a páni. V nedeľu 5. septembra organizujeme ďalšiu z verejných diskusií s vami, občanmi nášho štátu slovenského. Tentokrát v Trenčíne na Hviezdoslavovej ulici.

Na diskusiu sme pozvali aj primátora Trenčína Richarda Rybníčka, aby ľudu vysvetlil svoje kontroverzné výroky ohľadom jeho nátlaku a vyhrážaniu sa učiteľom, ktorí sa nechcú opichať experimentálnou gebuzinou. Nájde Rybníček odvahu a príde diskutovať s duchom slobodnými ľuďmi?

Vážený pán primátor Richard Rybníček,

Slovenské Hnutie Obrody Vás pozýva na diskusiu s občanmi, ktorá sa uskutoční v nedeľu 5. septembra 2021 od 15:00 hod. v Trenčíne pri Pamätníku národných buditeľov – Ľ. Štúra, J. M. Hurbana a M. M. Hodžu.

Radi Vám poskytneme priestor, aby ste nám všetkým vysvetlili Vaše kontroverzné vyjadrenie ohľadom očkovania proti Covid-19.

Chceme sa pozrieť do očí človeku, ktorý je schopný robiť propagandu experimentálnemu očkovaniu. Chceme vidieť človeka, ktorý príde medzi svojich voličov a do očí im vysvetlí svoje pohnútky. Máte exkluzívnu príležitosť vysvetliť, nielen, obyvateľom Trenčína, že ste schopný segregovať ľudí na základe ich slobodného rozhodnutia ne/nechať sa dobrovoľne vakcinovať.

O pozvánke budeme informovať aj médiá a veríme, že nájdete odhodlanie a prídete medzi nás.

S pozdravom,

Katarína Boková, členka predsedníctva SHO

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Deň Ústavy SR v uliciach Bratislavy a Košíc. SHO: Hrdo, dôstojne a slobodne!

————————-

Aj Richard Rybníček ako „slušný“ politik sa rád vyhráža ľuďom, ktorí majú iný názor. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds