VIDEO: Testovať či netestovať deti pred nástupom do škôl? Odpovedá Katarína Boková

 „Vážení rodičia, v prípade, že máte záujem o pretestovanie dieťaťa kloktacím PCR testom na začiatku roka, alebo chcete požiadať o vydanie sady 25 domácich antigénových testov s krátkou nosovou paličkou, pomocou ktorých budete testovať svoje dieťa doma, vyplňte nasledujúci dotazník…“

Takýto text čítajú v posledných dňoch všetci rodičia školopovinných detí na Slovensku. Napriek tomu, že minister výskumu Branislav Gröhling verejne niekoľkokrát počas tlačovej besedy povedal, že testovanie žiakov pred nástupom do škôl bude dobrovoľné a nebude vstupenkou na pôdu školy, začína s masírovaním mozgov rodičov, ich manipuláciou a strašením.

Pre vstup žiaka do školy je potrebné iba vypísať tlačivo o bezpríznakovosti TU.

Okrem iného, vydalo ministerstvo školstva Manuál pre riaditeľov k školskému semaforu v školskom roku 2021/2020 TU. Týmto pamfletom degraduje plagiátor Gröhling vzdelaných pedagógov na úroveň prisluhovačov systému. Z Ústavy SR si urobil trhací kalendár a teda musí byť náležite potrestaný.

Rodičia, Slováci, buďte pripravení. Slovenské Hnutie Obrody sa vráti pred školy aj pred ministerstvo školstva a spolu s vami dostaneme politického pedofila Gröhlinga z funkcie. On síce tára o bezpečných školách, avšak sám je najväčšou hrozbou pre naše deti, pedagogických aj nepedagogických pracovníkov škôl, ktorí sa odmietajú podieľať na špinavom koronabiznise.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu…

————————–

Prečítajte si tiež: Zamestnávateľ vám hrozí výpoveďou, ak sa neopicháte gebuzinou? Reaguje Pavol Poprocký

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds