Zamestnávateľ vám hrozí výpoveďou, ak sa neopicháte gebuzinou? Reaguje Pavol Poprocký

Nie je to tak dávno, čo sa majiteľ firmy Sedita Pavol Jakubec neslávne preslávil svojím diskriminačným výrokom voči ľuďom, ktorí sa z rôznych príčin odmietajú dať zaočkovať experimentálnou gebuzinou a vyvolal tak bojkot výrobkov jeho firmy širokou verejnosťou.

Od dôveryhodného zdroja sme dostali informáciu, ktorou sa potvrdili reči, že i vo firme Tauris (spracovateľ mäsa v rimavskosobotskej pobočke) nadriadení diskriminujú a vyvíjajú nátlak na svojich zamestnancov, ktorí sa z objektívnych príčin odmietajú dať zaočkovať!

Tento bezohľadný despotizmus voči zamestnancom, z ktorých sa mnohí zo strachu o svoje živobytie už radšej nechali opichať, predmetná firma verejne na svojich stránkach obhajuje so zámerom dosiahnuť kolektívnu imunitu… a hádajte, s kým táto firma v tejto veci spolupracuje? No predsa s tímom vakcinačného lobistu Pavla Jarčušku, taktiež známeho svojimi segregačnými výrokmi voči tým, ktorí sa na tomto pokuse na ľuďoch odmietajú zúčastňovať.

Náš dôveryhodný zdroj taktiež uviedol, že aj kvôli takémuto zaobchádzaniu so zamestnancami, niektorí, ak neboli „z iných príčin“ prepustení, z firmy radšej odišli, čím vyjadrili svoj nesúhlas s takouto diskriminačnou politikou v nej. Podľa našich informácií sa tak deje na dennej báze a ľudia našťastie uprednostňujú svoje zdravie pred žobračenkou, ktorú by aj po opichaní dostávali, či pred „motivačným“ očkovacím balíčkom, v ktorom si zaočkovaný zamestnanci môžu nájsť firemné otraviny, ktorými sa im snažia zapchať ústa…

Len tak ďalej! Možno sa vedenie nielen tejto firmy spamätá, keď im už nebude mať kto nastúpiť na pracovnú zmenu alebo keď budú čeliť kontrolám z Národného inšpektorátu práce či trestným oznámeniam za vyvíjanie nátlaku na zamestnanca formou vyhrážania sa a jeho diskriminácie! Žiadny zamestnávateľ totiž nemá nijakú, ani morálnu, ani (pracovno)právnu kompetenciu a právo zasahovať do zdravotného stavu svojich zamestnancov alebo ho akokoľvek ovplyvňovať, ak je čo i len malé podozrenie, že zamestnanec môže takýmto spôsobom utrpieť ujmu na zdraví, či ohroziť svoj život, ako je to už dnes po podaných experimentálnych gebuzinách čoraz častejšie vo forme vážnych vedľajších účinkov, či dokonca smrti!

Čo teda v takejto situácii robiť, keď sa vám zamestnávateľ vyhráža vyhadzovom, ak sa nedáte opichať?

0. Prestaňte sa báť.

1. Napíšte nám (https://sho.sk/kontakty/).

2. Každý jeden „rozkaz“ týkajúci sa možného zásahu do vášho zdravotného stavu si od zamestnávateľa pýtajte v písomnej forme.

3. V každom prípade kontaktujte svoj krajský Národný inšpektorát práce v súvislosti vyvíjania nátlaku a zastrašovania zamestnávateľom na https://www.ip.gov.sk/ (možné kontaktovať aj anonymne).

4. Ak sa situácia na pracovisku nezmení, prípadne vás zamestnávateľ šikanuje aj naďalej rovnakou či inou formou, podajte znovu podnet na prešetrenie Národnému inšpektorátu práce a trestné oznámenie na zamestnávateľa zároveň.

5. Ak vás zamestnávateľ predsa len vyhodí (čo by urobil aj tak, lebo sa vás rozhodol diskriminovať), nepodpíšte výpoveď dovtedy, kým v jej odôvodnení nebude napísaný pravý dôvod výpovede (odmietnutie vpichnutia experimentálnej „vakcíny“).

6. Prípadné ďalšie (právne) rady ako sa brániť vám, okrem nás, ľudí Slovenského Hnutia Obrody, rád poskytne aj advokátska kancelária Weis & Partners na stránke https://akw.sk/blog/

7. Ak už máte zdravotné problémy, ktoré vás vylučujú z očkovania alebo ste covid prekonali, požiadajte svojho lekára o vystavenie potvrdenia o tom.

8. Povedzte aspoň o týchto možnostiach svojmu okoliu a i naďalej hľadajte spôsoby, ako sa brániť.

9. Zostaňte s nami v kontakte.

Veľa šťastia! Sme s vami! Zvíťazíme!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Pavol Skýpala k nakladačke slovnej, ktorú utŕžil covidový zločinec Heger v Poltári

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds