VIDEO: Róbert Švec naložil parlamentnej opozícii, ale aj vládnej koalícii. Zaslúžia si!

Dámy a páni. Pozrite si a vypočujte si prejav Róberta Šveca, ktorý predniesol v Prešove, počas demonštrácie rozumných a zodpovedných vlastencov, ktorá sa uskutočnila v piatok 4. júna 2021.

Róbert Švec: Skončila doba, kedy som bol príliš diplomatický a prehnane som vážil každé jedno slovo. Nastupuje doba, kedy presne a jasne pomenujem veci a prstom ukážem na vinníkov.

————————-

Prečítajte si tiež: Situácia na národnej scéne. Róbert Švec: DOSŤ! Stačilo! Začíname písať novú kapitolu!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds