Pavol Poprocký: Hromadné 9-dňové špáranie v nose? Slováci, nehrajte ich špinavú hru!

Igor Matovič si myslí, že Slováci sú pokusné králiky. Znovu si totiž vymyslel celoplošné testovanie. Tentokrát celoplošné a rovno 9-dňové.

Myslí si, že náš národ presvedčí o “užitočnosti” (povinného – podmieneného) testovania.

Myslí si, že sme hlúpi a znovu mu Slováci naletia a pôjdu sa nakaziť a prechladnúť na hromadné špáranie v nose. Myslí si, že aj takto zlomí Slovákov, aby pristúpili ku ešte väčšiemu biznisu – očkovaniu neovereným „sajrajtom“.

Myslí si, že má neobmedzenú moc a za boj proti korone môže skryť každú jednu špinavosť.

Myslí si, lebo spoločnosť z veľkej časti hrá jeho cirkus, za ktorý mu ešte aj platí (všetko to musí niekto zaplatiť a on to nikdy nebude, ani jeho žena).

Slováci, NEHRAJTE jeho špinavú hru! Tento HROBÁR SLOVENSKA má len takú silu, akú mu dávate svojou účasťou na nezmyselnom testovaní a čoskoro aj na nebezpečnom očkovaní. Čím vyššie číslo zúčastnených, tým väčšia je legitimizácia nezmyselných krokov súčasnej vládnej koronamafie.

Rozhodnutie, Slovenky a Slováci, je na každom z vás. My sme sa už rozhodli!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Matovičova vládna tlupa cielene likviduje aj našich poľnohospodárov!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds