Róbert Švec odkazuje Matovičovi: Hanba pre Slovensko na 100 rokov dopredu! Odstúpte!

Vyzývam Igora Matoviča, aby rezignoval na post predsedu vlády SR. Aj na základe udalostí a vyjadrení v súvislosti so včerajším zasadnutím vlády, ktoré nakoniec nebolo, sa ohradzujem voči tomu, aby takí ľudia, ktorí dnes sedia vo vláde, riadili a reprezentovali Slovenskú republiku.

V takom neporiadku, právnom a ekonomickom chaose a sociálnej neistote náš štát nebol od 1. januára 1993. Sú takí hlúpi alebo to robia naschvál?

Igor, Riško, Veronika…  Ak máte v sebe, ešte aspoň kúsok zdravého úsudku a aspoň trocha vám záleží na Slovensku, kašlite na to a prenechajte zodpovednosť za osud národa a štátu normálnym a zodpovedným vlastencom – štátnikom TU.

To, čo vy predvádzate je hanba pre Slovensko na 100 rokov dopredu a to vládnete ešte len necelý rok. Neviem si predstaviť tú hanbu a ľudské tragédie, ak by ste náhodou mali vládnuť celé volebné obdobie – 4 roky. Boh ochraňuj Slovensko!

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! V závode sa špacírovali nelegálni migranti! Poriadok obnovoval aj Pavol Skýpala

—————————

Zdroj fotky: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds