Sociálny projekt SHO: Sladkostiam od Matúša sa potešili aj deti v Trenčianskych Tepliciach

Kamaráti! Aj touto cestou sa chceme poďakovať Matúšovi z okresu Nové Mesto nad Váhom, ktorý deťom z nášho projektu venoval sladkostí. Prvé z nich sme v sobotu 16. januára odovzdali Alžbetke a Adamkovi z Trenčianskych Teplíc.

Ale ešte predtým, v stredu 13. januára, sme pomohli rodine v meste Strážske, v ktorom naša sympatizantka Zuzana spoločne s nami opäť podala svoju pomocnú ruku Marte a jej dvom deťom, Nelke a Samkovi. Zuzka, ďakujeme. Ste príkladom toho, že keď človek chce pomôcť, cestu si nájde.  

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Novoročná kvapka krvi! A aj materiálna pomoc v Banskobystrickom kraji

————————–

Strážske:

Sladkosti od Matúša:

Trenčianske Teplice:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds