SHO: Matovičova vládna tlupa cielene likviduje aj našich poľnohospodárov!

Igor Matovič so svojou suitou pokračujú naďalej vo svojom ťažení a bez mihnutia oka likvidujú životy a osudy slovenského ľudu.

Neustále sa ozývajú podnikatelia, prevádzkovatelia, poľnohospodári, vôbec všetci, ktorí sa poctivo živia svojimi rukami a ohlasujú bankroty. Niet peňazí  na nájomné, na elektrinu, na nákup kvalitnejšej techniky, niet peňazí na jedlo. Ako príklad slúži zúfalý Matúš z okresu Sabinov, ktorý nemá odbyt kvalitných, doma vypestovaných zemiakov, pretože papaláši sa rozhodli zavrieť školy a reštaurácie. Na sklade mu hnije až 180 ton TU.

Naša vláda na čele s odborníkmi ignorujú potreby Slovákov a namiesto toho aby dopriali našim poľnohospodárom a potravinárom štedré dotácie, tak ako to robia ostatné štáty, tlačia ich do likvidácie.

Rovnaký prípad riešilo SHO už na jar, kedy sme sa osobne stretli so záhradníkmi na slovenskom juhu, poukazovali sme na ich obrovské problémy vzhľadom na stopnutý predaj vypestovaných plodín a kvetín a navrhli sme riešenia. Predsedovi vlády sme 7. apríla 2020 odoslali otvorený list TU a on aj vďaka nášmu záujmu a tlaku povolil predaj na otvorených tržniciach. Úplne jednoduché a účinné riešenie, ktoré pomohlo prežiť celým rodinám.

Neustále apelujeme na vládu, krízový štáb a ministrov, aby podporovali a dotovali agrárny sektor, ktorý padá na kolená. Dôležité je dopriať tým najohrozenejším, malým a stredným poľnohospodárom, ktorí dokážu napĺňať dlhodobé ciele a vyprodukovať hodnotné potraviny predovšetkým pre domáci trh. Peniaze sa musia točiť v našej ekonomike.

V konečnom dôsledku, z vojenských stíhačiek, radarov TU a rôzneho iného kovošrotu, žalúdky našich detí nenaplníme. Už rok sa točíme v bludnom kruhu a vôbec nevidíme úprimnú snahu papalášov, dopriať poctivým Slovákom slušný život. Dôvodom nie je umelo živená pandémia COVID-19, ale pandémia vládnej hlúposti, arogancie a privitivizmu.

Cieľom Slovenského Hnutia Obrody je obnoviť poľnohospodársku a potravinovú sebestačnosť Slovenska. Všetky podrobnosti sa dočítate v našom volebnom programe TU.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková: SHO vyzýva politických konkurentov na slovný súboj! Nebojte sa!

—————————–

Aj liberálna propaganda, prostredníctvom svojej hlásnej trúby Denníka N, informuje o tom, že vláda Igora Matoviča má našich poľnohospodárov na háku. Pre ich podporu vyčlenila iba 60 miliónov eur z balíka, ktorý obsahuje niekoľko miliárd. Ale „podstatné“ je, že americký mopslík Naď kúpil radary za takmer 150 miliónov TU. Hanba! Zdroj obrázku: Denník N

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds