Pavol Poprocký: K návratu do bežného života vedie iba jedna cesta. Začať normálne žiť! Bez strachu!

Človek by ani nepovedal, že od prvého hromadného špárania v nosoch Slovákov prešiel rok. Presne od 23.10.2020 mal byť nezmyselným, bolestivým a často až ponižujúcim testovaním Slovákov porazený vírus, ktorý si cez leto vyberá dovolenku a aby sme o ňom vôbec vedeli, musíme si zapnúť telku či iné médium, kde naň beží 24/7/365 propaganda!

O tom, ako to prebiehalo, čo sa nahovorilo a vykonalo, snáď ani nemusím písať, ale aspoň niečo na osvieženie pamäti predsa len pripomeniem.

Pamätáte si, ako vláda covidových zločincov kypela slovami o zodpovednosti, druhom SNP, premávali sa v skafandroch a okrem toho, že sa na tejto nezmyselnosti parádne nabalili, tak vykonali veľký test poslušnosti, po ktorom začali ľudí štvať proti sebe? Začali ich deliť na otestovaných („zodpovedných“) a tých neotestovaných („nezodpovedných“).

Pamätáte si, ako podmieňovali bežný život obyvateľstva modrým papierikom? A pamätáte si ešte, ako potom, keď sa ľudia aj na týchto hromadných špáraniach nakazili, zodpovednosť za preplnené nemocnice a preťažený zdravotnícky personál hodili práve na nich?! O nezmyselných zákazoch vychádzania čo i len do prírody či na vlastnú chatu do susedného okresu, na hranici ktorého vás otáčali policajti a o mnohých ďalších nenáležitých obmedzeniach, je už škoda písať.

Ľudí zatvorili doma, prostredníctvom médií ďalej rozoštvávali, upevňovali v nich ich choré presvedčenie o preudozodpovednosti, pritom, oni sami neraz obmedzenia, ktoré vnucovali, nedodržiavali. A čo robila väčšina spoločnosti? Poslušne si šomrala popod vyšpáraný nos pred telkou, bála sa vyjsť čo i len vysypať smeti po nadiktovanom čase, aby ich policajti neriešili za porušovanie nariadení a poslušne sa kŕmila strachom z médií.

Tak „žili“ mnohí okolo nás. Niektorým to zostalo dodnes a ich kritické zmýšľanie sa ocitlo pod bodom mrazu. Ak ho vôbec niekedy mali. Nuž, čo už?! Ja som rešpektoval a budem rešpektovať rozhodnutie každého jedinca, kým sa mi ho nesnaží nanútiť.

Presne, ako keď som dýchal čerstvý vzduch, zatiaľ čo sa mnohí dusili respirátormi či inými náhubkami. A to aj vonku a na vlastných dvoroch! Neraz som v ich očiach videl strach, ktorým žijú a aj závisť, že oni „musia“ náhubok nosiť a ja nie. Bolo mi ich ľúto, že sú takí vnútorne slabí…

Tak isto som sa vykašľal na testy a dodnes som bez nich absolvoval všetku bežnú realitu života. Ako, keď si ich všade vyžadujú? Nuž, vždy som si povedal, že vyžadovať môžu a keď aj došlo ku konfrontácii, ľudským prístupom, vecnými argumentmi opretými o zákon a Ústavu Slovenskej republiky, to šlo a vybavil som všetko, čo som potreboval. Stačilo tak málo. Ozvať sa. A neraz to skončilo aj slovami uznania za to, čo som si dovolil.

A poradím si aj bez „včeličiek“, ktorých „slobodu“ si dnes mnohí opichaní užívajú. Buď na Zemi s nepríjemnými vedľajšími účinkami alebo v zemi. Je mi ich ľúto, no ich rozhodnutie rešpektujem a jediné čo si naozaj želám je, aby aj oni rešpektovali mňa a všetkých, ktorí sa z rôznych dôvodov odmietajú spolupodieľať na koronašialenstve, do ktorého sme neustále zaťahovaní.

K návratu do bežného života vedie iba jediná cesta a tou je prestať sa báť, ZAČAŤ NORMÁLNE ŽIŤ, začať rešpektovať slobodné rozhodnutia jednotlivcov a ako spoločnosť uvidíme, že naším skutočným nepriateľom, ako sa ukazuje čoraz viacej, nie je ani tak vírus, ale chamtivosť, panovačnosť, nekompetentnosť súčasnej vládnej mafie, ktorej je blaho a zdravie slovenskej spoločnosti ukradnuté, čoho sú nám jasným dôkazom už takmer dva roky spravovania „tejto krajiny“.

Tak smelo do toho, Slováci! Nebojte sa žiť! 

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Sedem rokov v SHO bolo a je pre mňa školou zodpovedného vlastenectva

————————

Mgr. Pavol Poprocký pôsobí v okrese Rimavská Sobota. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor slovenský jazyk a literatúra. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds