Pred buntáciou pouličnou v Martine: Róbert Švec vyzýva covidového kolaboranta Hamrana

Dámy a páni! V pondelok 1. novembra bude tomu rok, čo sme sa covidovým zločincom postavili na odpor verejne a masovo TU na základe vyhláseného občianskeho odporu, v súlade s Ústavou SR, zo dňa 20. októbra 2020 TU.

Presne po roku sa na miesto odporu vrátime, aby sme buntáciou pouličnou, po tej istej trase ako pred rokom, dokázali a ukázali celému Slovensku, že sme pevní v kolenách a že nás nejaká covidová mafia a covidoví kolaboranti nezastavia a ani neumlčia. Nerešpektovali sme a ani nebudeme rešpektovať ich protiprávne nariadenia a vedome ich budeme aj naďalej porušovať. Odpor je cesta!

Touto cestou vyzývam dočasného šéfa polície Štefana Hamrana, ktorý veľmi rád robí ramená pred televíznymi kamerami a zastrašuje rozumných a zodpovedných ľudí TU, aby prišiel 1. novembra do Martina medzi nás a aby sme si veci vydiskutovali z očí do očí.

Štefan Hamran tak učiní však iba v tom prípade, ak má gule, nielen politické. Teraz máte pán dočasný… možnosť dokázať, že ste chlap na svojom mieste a nie bábka bez gúľ, ktorá sa nechala kúpiť za misu šekelov.

Podrobnosti o podujatí sa dozviete TU.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na odsúdenie novinára Rostasa: Úplatní sudcovia splnili politickú objednávku!

————————–

Štefan Hamran (za mikrofónmi) v kruhu covidových zločincov. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds