Pavol Poprocký odpálkoval Bihariovú: Irenka, ešte stále húlite? Alebo už fičíte na niečom tvrdšom?

Len prednedávnom Irena Bihariová, jej podriadení a (pravdepodobne dobre zaplatení) komparzisti, v duchu hesla: „Moje telo, moja voľba!“ vyplakávali kvôli pokusom modifikácie potratovej politiky na Slovensku. Skoro ich falošné a pokrytecké slzy vytopili Bratislavu.

V týchto dňoch sa vodkyňa ultraliberálov v súvislosti s očkovaním experimentálnou gebuzinou nechala počuť, že „jednotlivec nemôže rozhodovať o tom, ako naloží so svojím zdravím!“ Cítite to liberálne pokrytectvo?

Pôvodne som na túto politickú tragikomičku a jej ďalší výlev ani nemal v pláne reagovať, lebo súdny človek si urobí na ňu a jej partaj názor sám, no vzhľadom na čoraz väčšiu polarizáciu spoločnosti, ku ktorej prispieva svojimi extrémnymi názormi aj ona, som nemohol zostať ticho.

Je predsa nemysliteľné, aby kurz, akým má ísť slovenská spoločnosť aj v tejto oblasti, určovali „úkazy“ ako Irenka, ktorá sa len prednedávnom verejne priznala k užívaniu drog v minulosti, ktoré jej očividne spôsobili silnú schizofréniu alebo ich vôbec nevysadila, či naopak, prešla na niečo tvrdšie od svojho podriadeného – Michala Trubana, ktorý sa v poslednej predvolebnej kampani preslávil svojimi drogovými „tripmi“ („výletmi“).

My, ľudia Slovenského Hnutia Obrody, presadzujeme DOBROVOĽNOSŤ a odmietame akékoľvek nátlaky na ľudí! Či ide o očkovanie, testovanie alebo rúškovanie. Každý si je za svoj zdravotný stav zodpovedný sám a tak to musí ostať!

Vyjadrujeme presvedčenie, že Slováci sú svojprávni ľudia a každý vie najlepšie, čo je pre neho dobré. Toto je sloboda, rešpekt a zodpovednosť v jednom, ktoré neodovzdáme ani covidovým zločincom v parlamente, ani ich mimoparlamentným priateľom pod vplyvom omamných látok! Skôr zamrzne peklo!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: My sme to hovorili! VIDEO. Bratislava: Róbert Švec nakladal Matovičovi v čase, kedy…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds