Róbert Švec odkazuje Hegerovi: Ste zločinec a aj vy skončíte pred obnovenými vojenskými súdmi

Dámy a páni! Máme tu ďalší dôkaz toho, že nám vládnu zločinci, ktorí, okrem iných trestných činov, páchajú aj trestný čin diskriminácie.

„Kto uplatňuje apartheid alebo rasovú, etnickú, národnostnú alebo náboženskú segregáciu, alebo inú rozsiahlu alebo systematickú diskrimináciu skupiny osôb, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.“ Uvádza sa v Trestnom zákone.

Heger: Ak sa uvoľnia opatrenia, tak len pre zaočkovaných. Informujú médiá.

Heger a jeho komplici môžu uvoľňovať čo chcú, rozumní a zodpovední ľudia dlhodobo nerešpektujú ich protiprávne nariadenia, a budeme v tom pokračovať, takže ich uvoľňovanie mám ja osobne hlboko… niekde.

Odpor TU, v súlade s Ústavou SR, je cesta, Slováci!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec opäť naložil Kolíkovej v súvislosti s jej „chtíčom“ trestať ľudí za vyslovený názor

————————

Mentálny svet covidových zločincov. Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds