My sme to hovorili! VIDEO. Bratislava: Róbert Švec nakladal Matovičovi v čase, kedy…

Dámy a páni! Prinášame vám novú rubriku s názvom My sme to hovorili!

V tejto rubrike budeme uverejňovať naše mediálne výstupy z rokov 2019, 2020, 2021… v ktorých sme varovali Slovákov pred politikou zločincov okolo Čaputovej a Matoviča, a predpovedali sme, čo naše spoločenstvo čaká, ak sa väčšina občanov slovenských nepostaví na odpor.

Pozrite si prejav Róberta Šveca, ktorý predniesol pred Úradom vlády SR 28. mája 2020, teda v dobe, kedy takmer všetci akože opoziční parlamentní politici vajatali a nevedeli, čo majú robiť s vládou Igora Matoviča.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: Mozartove gule skončili!? A ako sú na tom tie naše gule slovenské?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds