My sme to hovorili! VIDEO. Martin: Nadčasové slová Róberta Šveca spred roka

Dámy a páni! Prinášame vám novú rubriku s názvom My sme to hovorili!

V tejto rubrike budeme uverejňovať naše mediálne výstupy z rokov 2019, 2020, 2021… v ktorých sme varovali Slovákov pred politikou zločincov okolo Čaputovej a Matoviča, a predpovedali sme, čo naše spoločenstvo čaká, ak sa väčšina občanov slovenských nepostaví na odpor.

Vypočujte si nadčasové, ba až prorocké slová Róberta Šveca, ktoré predniesol na jeseň 2020 v Martine pred zhromaždeným ľudom slovenským…

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec odkazuje Hegerovi: Ste zločinec a aj vy skončíte pred obnovenými vojenskými súdmi

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds