Pavol Poprocký: Z capa nikdy záhradník nebol, ani nebude. Ani z Čaputovej prezidentka Slovákov

Prezidentka všetkých možných, len nie Slovákov, Zuzana Čaputová, sa zdieľaním kresby (pod článkom), na ktorej akože oživuje Slovensko, snaží navodiť dojem spasiteľky.

Veď, ani sa nenazdáme a čochvíľa sú tu prezidentské voľby a už jej vyblískaný marketingový tím začal pilnejšie pracovať na tom, aby z „citlivo vnímajúcej“ paródie na prezidentku opätovne urobili, v očiach občanov Slovenskej republiky, jej záchrankyňu.

NIE, Zuzana Čaputová nie je žiadna spasiteľka, ani záchrankyňa našej vlasti, ale práve naopak, je jej hrobárkou. Táto osoba je plne zodpovedná za marazmus a všetko zlé, čo sa v našej spoločnosti a štáte slovenskom deje. Ona svojou skazenou liberálnou politikou cielene dlhodobo polarizuje slovenskú spoločnosť, ona je tá, ktorá chce, aby sa ľudia na Slovensku nebáli ZOMIERAŤ… ona svojou činnosťou posiela Slovákov na front…

Keď sa ma známi pred druhým kolom posledných prezidentských volieb pýtali, koho majú voliť, odpovedal som im nasledovné. Máte na výber: ZLO v sukni alebo ZLO v nohaviciach. Nevyberajte si zlo, radšej, na protest, zneplatnite hlasovací lístok. Ja som tak urobil, pretože som si uvedomoval, že voliť zlo znamená stať sa jeho súčasťou.

Veď si len všimnite, akí sú na vás ZLÍ A AGRESÍVNI mnohí voliči tejto hrobárky z Pezinka (ktorej oprávnene nedôveruje väčšina OBČANOV) , keď si dovolíte vyjadriť iný názor, ako majú oni a ich vyfintená „posvätná krava“.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: K tragickému výročiu v našich dejinách: Stálo nám TOTO všetko za to, aby sme boli súčasťou EÚ?

—————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds