FOTO. Projekt Staráme sa: V okrese Veľký Krtíš pomáhame rodine s 5 deťmi

Kamaráti. Pomáhame tam, kde je naša pomoc potrebná.

Veď, predstavte si, že váš zdravotný stav je žalostný, máte čo robiť sám so sebou a ešte sa musíte postarať o viac-menej päť detí, ktoré chodia do školy.

O ďalšom radšej pomlčíme, aby sme nenabúravali súkromie pána Milana z okresu Veľký Krtíš, ktorý sám takýto život žije.

Nie je to ľahké, ale aj vďaka dobrým ľuďom z nášho projektu a ľuďom, ktorí spoločne s nami nezištne pomáhajú, dokážeme zmierniť a zmierňujeme aj takéto ťaživé životné situácie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Aj v Trnave sme opäť pomohli. Prečo? Lebo budúca futbalová hviezda

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds