Pavol Skýpala: Sme zodpovední ľudia. A tak sa aj k prírode správame

Spolu s mojimi kamarátmi Milanom a Štefanom som sa opäť ako člen Slovenského Hnutia Obrody podieľal na zabezpečení potravy pre divú zver v Banskobystrickom kraji.

Ďakujem našim kamarátom za uskladnenie kvalitného horského sena, ktoré budeme v zimných mesiacoch roznášať v Banskobystrickom kraji, tak ako to robíme každoročne.

Sme zodpovední ľudia, a tak sa aj k prírode správame a hlavne myslíme dlhodobo dopredu. Príroda nám to určite vráti. Rastliny a živočíchy musia mať také podmienky pre život, ktoré im prináležia.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds