Liberáli rokujú aj s extrémistami z SMK. Sulík: Máme dohodnutý plán

Tento týždeň predstavitelia liberálnych zoskupení rokovali na spoločnom obede s predsedom extrémistickej SMK Józsefom Menyhártom. Spoločného posedenia sa zúčastnili Richard Sulík, Igor Matovič, Zlatica Kušnírová a Juraj Šeliga, ktorý reprezentoval stranu Andreja Kisku. Konkrétne body rokovania nechceli zástupcovia strán zverejňovať, ale podľa Sulíka majú dohodnutý plán a program ďalšej schôdzky.

Za jedným stolom sa stretli liberáli a extrémista Menyhárt z SMK.

Spoločné stretnutie a dohodnutý plán sú ďalšími dôkazmi toho, že liberáli, vďaka ich chorobnej túžbe ovládnuť Slovensku, sú schopní postupovať spoločne aj so šovinistami a revizionistami z SMK, strany, ktorá mala na svojej kandidátke aj Bélu Halásza, poslanca Mestského zastupiteľstva v Kolárove. Mimochodom. Mestské zastupiteľstvo v Kolárove je známe aj tým, že počas zasadnutia zastupiteľstva poslanci a vedenie mesta spievajú maďarskú hymnu.

Béla Halász v predvolebnej kampani pred voľbami do NR SR v roku 2016 ukázal nielen politický amaterizmus, ale pravú tvár politického cieľa, ktorý chce SMK dosiahnuť. SMK sa vďaka Halászovi zviditeľnila veľkoplošnými pútačmi na ktorých bolo napísané, v preklade: „Vyslovím to: AUTONÓMIA“. Zároveň bol aj jedným z organizátorov zhromaždenia, ktoré sa konalo v nedeľu 5. mája pred budovou NR SR a ktorého sa zúčastnili aj šovinisti z maďarského Jobbiku a niekoľko desiatok Slovákov s maďarskou národnosťou, ktorí okrem iného skandovali aj staré známe Ria, ria, Hungaria! a v rukách držali vlajky cudzieho štátu a dokonca aj vlajky, ktoré propagovali Uhorsko.

Lojálnych občanov našej vlasti najnovšie pobúrilo vedenie revizionistickej strany SMK, ktoré nechalo na slovenskom juhu vylepiť veľkoplošné pútače, na ktorých bola maďarská trikolóra a na nej boli napísané začiatočné slová maďarskej hymny, avšak, text v štátnom jazyku – slovenčine, chýbal.

Slovenské Hnutie Obrody, už pred prezidentskými voľbami nastúpilo na cestu, po ktorej bude aj naďalej pevne kráčať. Aktívne komunikovať s každým zodpovedným vlastencom a organizáciou, ktorí o takúto komunikáciu prejavia záujem. Kandidátna listina nášho politického hnutia vo voľbách do NR SR bude otvorenou kandidátnou listinou, t.j. nebudú na nej iba členov politického subjektu Slovenské Hnutie Obrody, ale aj aktivisti z regiónov Slovenska a aj zástupcovia občianskych iniciatív, poprípade politických subjektov, ktoré prejavia záujem o spoločný postup vo voľbách do NR SR.

Prvé výsledky sme už dosiali. Svoje sily so Slovenským Hnutím Obrody už spojili občianske združenie Sloboda a priama demokracia a aj umelecké združenie ART MATEHORN. A ideme ďalej…

Spoločne s vami sme nastúpili na cestu, ktorá zmení našu vlasť a zo Slovenska urobí lepšie miesto pre život Slovákov a všetkých lojálnych občanov našej vlasti, ktorí Slovenskú republiku považujú za svoj domov.

————————————————————————————-

Stanovisko Róberta Šveca: V budúcnosti urobíme všetko preto, aby bola SMK, vzhľadom na jej nezákonné a šovinistické aktivity namierené proti pokojnému spolunažívaniu Slovákov a všetkých lojálnych občanov Slovenskej republiky, postavená mimo zákon.

————————————————————————————-

Slovenské Hnutie Obrody, už pred prezidentskými voľbami nastúpilo na cestu, po ktorej budeme aj naďalej pevne kráčať. Aktívne komunikovať s každým zodpovedným vlastencom a organizáciou, ktorí o takúto komunikáciu prejavia záujem.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds