Chránime a zveľaďujeme životné prostredie. Nevajatáme, slúžime našej vlasti

V septembri sme v obci Rumince, v okrese Rimavská Sobota, zasadili symbolických 7 stromčekov – orechov.

Pavol Poprocký, člen predsedníctva nášho hnutia, ktorý sa podujal realizovať túto iniciatívu, je presvedčený o tom, že: „Každý je povinný chrániť a zveľaďovať životné prostredie a kultúrne dedičstvo. To sú slová zo slovenskej ústavy a zo skutočnej úcty k nej, je našou morálnou povinnosťou rešpektovať a zavádzať ju do bežného života a praxe. Iba tak sa naplní jej zmysel a prejaví miera skutočnej lojálnosti každého občana k nášmu štátu.“

Sadenice orechov, ktoré sme koncom septembra vysadili sa ujali. O pár rokov už budú rodiť aj pre obyvateľov malebných Ruminiec v okrese Rimavská Sobota.

Nevajatáme, slúžime našej vlasti v každej oblasti.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds