Pedofília v denníku SME: Odmietnime liberálov. Ochraňujme normálne hodnoty a naše deti

Liberálny denník SME prekročil v týchto dňoch svojou obhajobou pedofílie všetky červené čiary! Jeho redaktori totiž spustili doslovnú obhajobu jednej z najhorších sexuálnych deviácií – pedofílie, ktorá ohrozuje tých najzraniteľnejších, nevinné a bezbranné deti!

SMEčko totiž za posledné dni uverejnilo sériu článkov, ktorými sa snaží ospravedlňovať a obhajovať pedofíliu. Ide o konkrétne rozhovor s pedofilným učiteľom, ktorý spravuje stránku Československej pedofilnej komunity, článok Romana Cuprika o tom, že pedofili nie sú zločinci a dokážu prežiť plnohodnotný život a následne komentár redaktora SME Jakuba Fila, ktorý sa v ňom snaží nielen pedofíliu ospravedlňovať, ale aj navodiť dojem, že normálni ľudia vlastne pedofilov len nechápu. Ako tento človek v komentári doslova uvádza: „Aj človek s „poruchou sexuálneho výberu“, ktorou pedofília je, má právo na život bez predsudkov, odsudzovania a perzekvovania“.

Martin Bago: Je relevantné sa dožadovať, aby po týchto článkoch do redakcie SME vstúpila NAKA a dôkladne toto konanie spomínaných redaktorov prešetrila.

Je zaujímavé a zároveň poburujúce, že odrazu spustilo liberálne SMEčko „frontálny útok“ týkajúci sa obhajoby tej najhoršej sexuálnej deviácie, ktorá má potenciál na fyzickom, no najmä duševnom zdraví obetí napáchať obrovské škody. A preto myslím, že je relevantné sa dožadovať, aby po týchto článkoch do redakcie SME vstúpila NAKA a dôkladne toto konanie jeho redaktorov prešetrila, pretože tu sa už nejedná „len“ o pretláčanie nejakej LGBTI či gender ideológie, ale o niečo, čo je evidentným trestným činom! Prečo však odrazu SMEčko začalo písať o tak závažnej téme a doslova brojiť za pedofíliu? Toto by si totiž pár rokov dozadu redaktori tohoto denníka len tak nedovolili. Myslím, že odpoveď je jednoduchá. Keďže si liberáli dobre uvedomujú, že ich liberálny svet sa na globálnej úrovni rúca ako domček z karát, potrebujú pretlačenie tejto svojej zvrátenej agendy urýchliť a svoj vplyv si prostredníctvom propagandou vymytých a zliberalizovaných národov udržať.

A preto začali aj na Slovensku vo veľkom otvárať ďalšie tzv. Overtonove okná, ktorých hlavným cieľom má byť navyknutie si väčšinovej spoločnosti na rôzne zvrátenosti a sexuálne deviácie, ktoré sú tiež súčasťou liberalizmu. A ďalším stupňom liberalizácie slovenskej spoločnosti má byť práve otvorenie témy pedofílie a tzv. jemná legalizácia tejto sexuálnej deviácie, ktorá je jedným z najťažších trestných činov! No to ako väčšinová spoločnosť nesmieme nikdy dovoliť! A preto musíme hneď v zárodku toto Overtonove okno „uzavrieť“ a každý takýto pokus o legalizáciu pedofílie, či nejakej ďalšej sexuálnej úchylky, ihneď eliminovať! Tu sa totiž končí každá sranda, pretože tu už ide o hazard a priame ohrozenie zdravia a zdravého vývinu tých najzraniteľnejších – nevinných a bezbranných detí! A dopustenie takého niečoho je veľký, netolerovateľný a neodpustiteľný zločin!

A aj keď sa zdá, že my ľudia s tým zatiaľ nič nemôžeme urobiť, nie je to tak celkom pravda. Okrem toho, že skúsení právnici môžu za to na SMEčkárov pripraviť žaloby, môžeme ako občania vyhlásiť SME a všetkému čo s ním súvisí bojkot! Pretože ľudia, ktorí si zastávajú a obhajujú zločincov praktizujúcich túto azda najzvrátenejšiu sexuálnu deviáciu namiesto ich nevinných obetí sú obyčajnými indivíduami a duševnými mrzákmi, ktorí si nezaslúžia nielen žiadne pochopenie, ale ani to, na čo najviac čakajú – pozornosť! A preto by sme ako národ mali vyhlásiť absolútny bojkot obhajcov pedofilov zo SMEčka! Od papierovej formy až po ich webstránku a kontá na sociálnych sieťach.

Okrem toho, obhajoba pedofílie z dielne SME by mala byť pre každého občana, pre ktorého je ochrana detí tým najdôležitejším, mementom a hranicou, ktorú nemožno nikdy prekročiť! Také niečo ako obhajoba pedofílie musí jednoznačne národ prebudiť z letargie a sna zvráteného západného liberalizmu a mala by mu pomôcť konečne pochopiť, čo je liberalizmus vo svojej najhlbšej podobe naozaj zač a že žiadna politická strana presadzujúca ideológiu liberalizmu nemôže byť voliteľná! A je jedno či sa bavíme o SaS, progresívcoch, SPOLU či Kiskovom projekte Za ľudí! Všetko je to jedna a tá istá grupa napojená na nadnárodnú oligarchiu a spolupracujúca s denníkmi SME, Denník N, Trend a inou mediálnou a digitálnou oligarchiou a priamo či nepriamo pretláčajúca zvrhlosti liberalizmu!

Slovensko preto musí odmietnuť liberálov, Slovensko musí odmietnuť zvrátenosti, Slovensko musí odmietnuť tých, ktorí sa ho snažia politicky, ekonomicky, kultúrne a morálne rozložiť. Slovensko musí naopak ochraňovať tradičnú rodinu, tradičné hodnoty a deti! Pretože národ, ktorý nie je schopný ochrániť svoje nevinné deti si nezaslúži byť národom!

Autor: Martin Bago

Titulná strana denníka SME z 8. júla 2019.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds