Pred Dúhovým pochodom. Štefan Polačik: Na Kiskovom ostrove stability proti nim použili vodné delá

Napriek stopnutým dotáciám z rezortu kultúry sa v Bratislave v sobotu 20. júla uskutoční ďalší ročník Dúhového pochodu. Tentoraz na jeho realizáciu prispelo aj ministerstvo spravodlivosti, vyše 7-tisíc eurami a aj Slovenská sporiteľňa, ktorá prisľúbila príspevok vo výške 2-tisíc eur.

S prejavmi by mali počas pochodu vystúpiť predstavitelia hlavného mesta, Bratislavského samosprávneho kraja aj ombudsmanka Mária Patakyová.

K pripravovaného Dúhovému pochodu zaujal stanovisko aj Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia:  „Organizátorom preto pomohlo s vyše sedemtisíc eurami ministerstvo spravodlivosti a mesto Bratislava. Stále tiež prebieha zbierka Za farebnú kultúru.“ Pýtam sa: Za akú farebnú kultúru? Aká je to kultúra, keď ukájajú svoje sexuálne pudy navzájom dvaja chlapi? Žiadna! To len liberáli zahmlievajú tieto nechutné prejavy, za pekné slová.

Nechápem, prečo majú títo ľudia potrebu predvádzať svoju sexualitu verejne, na ulici a vzbudzovať tak na silu verejné pohoršenie. Veď predsa nikto ich neprenasleduje, nikto ich nevraždí, nič zlé sa im nedeje. Oni nežiadajú rovnaké práva, ale žiadajú nadpráva. Áno, NADPRÁVA!

Heterosexuálny muž tiež nemôže uzavrieť manželstvo s iným mužom, rovnako ako homosexuál. Ale za to môžu homosexuáli, tak isto ako heterosexuáli, pracovať, voliť a byť volení, platiť dane, využívať sociálny systém, atď. Tak aké práva sú im odopierané?

V Turecku tento pochod rozohnali vodnými delami. A pritom je Turecko, podľa bývalého prezidenta Kisku, ostrov stability. Takže?

Dúhový pochod vnímam ako ďalší krok k postupnému rozkladu zvyškov morálnych hodnôt spoločnosti a slovenskej štátnosti. Uzatvára svoje stanovisko Štefan Polačik.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds